Usługi sprzątające

Utrzymanie czystości w mieszkaniu czy biurze to podstawa – zarówno dla lepszego samopoczucia, jak i efektywności wykonywanych na co dzień zadań. Co jednak w sytuacji, gdy czasu jest niewiele, a o porządek niezwykle trudno? Najlepiej skorzystać z usług specjalistów, takich jak my, którzy oferują profesjonalne sprzątanie – w miejscu i terminie wskazanym przez Państwa.

Zajmujemy się wszystkim, co niezbędne dla przywrócenia czystości w danym miejscu. Jesteśmy w stanie wykonywać codzienne obowiązki, takie jak mycie okien, czyszczenie podłóg czy wycieranie kurzu, jak również zaoferować Państwu sprzątanie specjalistyczne – porządkowaniem miejsca po  remoncie. Usługi Klientom świadczą pracownicy, którzy są również zaopatrzeni w niezbędne preparaty – dzięki nim osiągają najwyższą skuteczność!

Jako profesjonalna firma sprzątająca z Katowic, zapraszamy do współpracy klientów prywatnych oraz firmy, które pragną zadbać o czystość i porządek na przeróżnych powierzchniach. Zapewniamy przy tym elastyczność w zakresie prac, terminowość oraz szybką realizację. 

Sprzątanie biur

Jeżeli prowadzisz firmę, zapewne wiesz, jak istotne jest zachowanie w niej czystości. Oferujemy Ci więc sprzątanie lokali biurowych, zajmując się wszystkim co niezbędne do utrzymania porządku. Sprzątanie biur pozwoli Ci pracować w komfortowych warunkach!

Sprzątanie domów, mieszkań

Nie masz czasu albo ochoty dbać o porządek w swoim domu? W takim razie skorzystaj z usług specjalistów, którzy zajmą się tym za Ciebie. Oferujemy sprzątanie mieszkań oraz sprzątanie domów – od początku do końca, dbając o wyeliminowanie nawet najmniejszego zabrudzenia!

Sprzątanie po remoncie

Remont mieszkania to niezwykle uciążliwy czas. Prace remontowe przedłużają się w nieskończoność, a w dodatku generują mnóstwo bałaganu, który trzeba później posprzątać. Nie musisz jednak sam się tym zajmować. Chętnie pomożemy Ci odzyskać ład i porządek po skończonym remoncie oferując Ci profesjonalną usługę sprzątania

Mycie okien

Oferujemy Państwu profesjonalne, kompleksowe mycie okien oraz mycie witryn – przy pomocy specjalistycznych środków i w każdym miejscu. Podejmujemy się również tych
najtrudniejszych i najbardziej rozbudowanych zadań, ponieważ posiadamy do tego odpowiednich specjalistów.

Przyjmujemy zlecenia na:

 - jednorazową usługę sprzątania 
 - regularne sprzątanie obiektu
 - sprzątanie poremontowe

Jak to działa?

1. Przedstaw nam Swoje potrzeby lub umów się na wizję lokalną

2. Najszybciej, jak to możliwe przedstawimy Ci naszą ofertę

3. Zarezerwuj termin sprzątania jednorazowego lub regularnego

4. Ciesz się czystym mieszkaniem lub biurem

Napisz do nas, a przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie w oparciu o Twoje oczekiwania